Czy nadeszła moda na apartamenty? Wrocław stawia na prestiż

Popyt na rynku nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska nieustannie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zarówno niewielkie mieszkania, jak i okazałe apartamenty. Wrocław to miejsce, w którym nie brak miejsc o prestiżowym, reprezentacyjnym sznycie. Jednym z nich jest Bulwar Drobnera – imponujący kompleks w samym centrum miasta.

Deweloperzy stawiają na apartamenty – Wrocław zyskuje zróżnicowaną architekturę

Wedle najnowszych szacunków, aglomerację wrocławską zamieszkuje już około milion osób. Region ten cechuje się silnie zdywersyfikowaną strukturą gospodarczą, stanowiąc ważny punkt na mapie branży IT, finansowej, farmaceutycznej czy motoryzacyjnej. To również jeden z najważniejszych ośrodków akademickich, który każdego roku przyciąga do siebie dziesiątki tysięcy żaków.

Tak duża liczba osób zainteresowanych znajduje odzwierciedlenie w liczbie i formie planowanych w mieście inwestycji. Na osoby, które pragną na dłużej związać się ze stolicą Dolnego Śląska, czekają liczne kawalerki, mieszkania wielopokojowe oraz przestronne apartamenty. Wrocław to również miejsce dla miłośników prestiżu i elegancji, szukających reprezentacyjnej rezydencji dla siebie i swoich najbliższych. Dlaczego warto zwrócić na propozycję, przygotowaną przez Mój Dom?

Zamieszkaj w wyjątkowej okolicy

Inwestycja Bulwar Drobnera to wyjątkowy, kameralny apartamentowiec, ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Starego Miasta, rzeki Odry i zabytkowych kamienicach Nadodrza. Luksusowy charakter obiektu jest dostrzegalny już w samej elewacji pokrytej trawertynem – materiałem wykorzystanym m.in. w budowie współczesnego cudu świata, rzymskiego Koloseum. Części wspólne wykończone są przy pomocy betonu architektonicznego, a wokół budynku rozpościera się widok na majestatyczny Wrocław.

Zobacz również  Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym

W przeciwieństwie do obecnie panujących trendów, apartamenty na Drobnera to mieszkania przestronne i pełne przestrzeni – sufity znajdują się na wysokościach 3 metrów. Lokale są wyposażone w tarasy i dźwiękoszczelne okna, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring i całodobowa ochrona.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu

Bulwar Drobnera to inwestycja, jakiej próżno szukać gdziekolwiek indziej. Składa się z 17 apartamentów najwyższej klasy o powierzchni od 47 do aż 300 m2. W obiekcie znajdują się również lokale usługowe, które można dopasować do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Już dziś umów się na wizytę w apartamencie pokazowym i zobacz, co może zaoferować Ci stolica Dolnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *